Stabdžių diskų tekinimas Kaune, Elektrėnų g. 1R tel: 8 639 03000
JEIGU STABDANT DREBA VAIRAS (arba visas automobilis):

Jei nuspaudus stabdžių pedalą ima drebėti automobilio vairas ar visas kėbulas, pats laikas pasitikrinti stabdžių diskų būklę.

Vienintelis efektyvus tokios problemos sprendimo būdas: diskų tekinimas arba keitimas naujais. Stabdžių diskų tekinimo paslaugai naudojamos profesionalios staklės, kurios turi automatinį suderinimą ir kompensavimą su galimais automobilio stebulės nelygumais, o tai leidžia itin tiksliai nutekinti stabdžių diskus nenuėmus jų nuo automobilio. Ši paslauga ypač aktuali vairuojantiems galingus variklius turinčius Audi, BMW, Mercedes, Volvo, Opel, SAAB ir kitų markių automobilius. Nauji stabdžių diskai taip pat nėra idealūs ir gali išeiti iš tolerancijos ribų, todėl stabdžių tekinimą galima (o kartais būtina, nes vibracija atsiranda su naujais stabdžių diskais pravažiavus vos kelis šimtus km.) atlikti ir jiems.

Automobilis turi būti techniškai tvarkingas. Tai reiškia, kad jis ne tik turi turėti galiojančią techninę apžiūrą, vaistinėlę, gesintuvą ir šviesą atspindinčias liemenes, bei tinkamas padangas. Be padangų, kurios turi būti ir tinkamai pripūstos, ne mažiau svarbu patikrinti visų eksploatacinių skysčių lygį, elektros ir aušinimo sistemų, taip pat kondicionieriaus darbą. Netvarkinga pakaba ir stabdžiai neužtikrina automobilio stabilumo, važiavimo komforto ir eismo saugumo.

Youtube video: Stabdžių diskų tekinimas nenuėmus jų nuo automobilio

stabdžių disko tekinimas nenuėmus jų nuo automobilio

stabdžių disko tekinimas nenuėmus jų nuo automobilio