Automobilio kritinis amžius

http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/automobilio_kritinis_amzius__ka_reikia_zinoti/

Ką reikia žinoti?

Automobilis turi būti techniškai tvarkingas. Tai reiškia, kad jis ne tik turi turėti galiojančią techninę apžiūrą, vaistinėlę, gesintuvą ir šviesą atspindinčias liemenes, bei tinkamas padangas. Be padangų, kurios turi būti ir tinkamai pripūstos, ne mažiau svarbu patikrinti visų eksploatacinių skysčių lygį, elektros ir aušinimo sistemų, taip pat kondicionieriaus darbą. Netvarkinga pakaba neužtikrina automobilio stabilumo, važiavimo komforto ir eismo saugumo.

Automobilio priežiūra skiriasi, priklausomai nuo ridos ir amžiaus. Čia yra vienas svarbus aspektas, apie kurį reikia žinoti – tai yra kritinis automobilio amžius, kai jam reikalinga ypatinga priežiūra, ir tik nuo to priklauso, kiek metų ir kaip gerai automobilis toliau jums tarnaus. Koks yra šis kritinis automobilio amžius, į ką reikia atkreipti dėmesį šiuo laikotarpiu, ir kokios pasekmės laukia, to nepadarius?

Pasibaigus automobilio garantiniam laikotarpiui, arba pravažiavus 150 000 – 200 000 km, prasideda tam tikras kritinis laikotarpis. Pradeda ryškėti pirmieji gedimai, vienas gedimas iššaukia kitą, ir jei jie nėra pašalinami, automobilis sparčiai dėvisi. Šiuo laikotarpiu automobiliui reikalinga ypatinga priežiūra – nuo to priklausys, kiek ilgai jis tarnaus ir už kiek jį parduosite. Privačių automobilių savininkai ne visada pastebi, bet įmonėse, kurios turi savo autoparką, ši tendencija akivaizdi.

Norint užtikrinti kokybišką automobilio priežiūrą, svarbu, kokiam servisui jį patikėsite.

AD autoservisas

Elektrėnų g. 1R, LT-51191 Kaunas

+370 639 03000